Комплет Никола

750.00 ден

Големини за бебиња
ГолеминаВозраст
500-1 месец
56 1-2 месеци
622-4 месеци
684-6 месеци
746-9 месеци
809-12 месеци
861-1,5 година
921,5-2 години

Дводелен комплет Никола е  со интересен уникатен дизај за мали момчиња.

Дезенот на блузата и на панталоните се надополнуваат меѓусебно  што  као целина се уште еден неодолив комплет, во кој вашите дечиња ќе уживаат во текот на целиот ден.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , .

Опис

Комплетот Никола е дел од програмата на Ready Group од Србија.

Состав: 96% памук, 4%еластин.

Во текот на користење доаѓа  до собирање во должина и ширина 4%.

Дополнителни информации

Боја

жолта, сина, тиркизна

Големина

68, 74, 80, 86