Комплет Џени

630.00 ден

Големини за бебиња
ГолеминаВозраст
500-1 месец
56 1-2 месеци
622-4 месеци
684-6 месеци
746-9 месеци
809-12 месеци
861-1,5 година
921,5-2 години

Сет за девојчиња на долги ракави, удобен и топол за ладните зимски денови. Изработен од природни ткаенини кои не ја иритираат кожата и не ги ограничуваат движењата на детето. Комбинацијата на бои и дезенот со глувче сигурно ќе го воодушеви вашето девојче.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , .

Опис

Комплетот  Џени е  дел од програмата производи на  Ready Group од Србија.
Состав:80% памук, 20% полиестер

Дополнителни информации

Боја

бела, розова

Големина

86