-13.9%
Ново

Кошула-Black & White

2,300.00 ден2,670.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Фантастична кошула која може да се носи и на работа, и на излегување, и во ресторан…
Шик изглед секогаш и секаде! Интересен дезен со геометриска шара во црна боја, на преклоп и со појас на половината.Чиста класика.

 

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , , .

Опис

Кошула-Black & White

Уникатен дизајн од колекцијата на Шлиц, Србија.
Состав: 100% вискоза

При првото перење се препорачува користење на фаќачи  на боја.

Дополнителни информации

Големина

L, M