-13.9%
Ново

Кошула-Twist colour

2,300.00 ден2,670.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

 

Елегантна, атрактивна и удобна кошула која може да се носи во безброј комбинации.
Претежно преовладува црната боја додека акцентот е ставен на
twist јаката со многу пастелни бои.
Поделена е со црно-бел матерјал на линии и има
корално црвени рабови на ракавите и зелени рабови на шлицовите.
ПОЛН ПОГОДОК!
Уште едно парче облека кое МОРА да до имате во вашиот гардеробер.

 

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , .

Опис

Кошула-Twist colour

Уникатен дизајн од колекцијата на Шлиц, Србија.
Состав: 96% вискоза , 4% еластин.

При првото перење се препорачува користење на фаќачи за боја.

Дополнителни информации

Големина

L, XL