Краток шарен фустан

1,400.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Кројот, дезенот и бојата
го прават овој модел несекојдневен.
Разиграјте го вашиот гардеробер со јаки бои.
Бидете ШАРЕНИ, МОДЕРНИ, ШИК.

Спореди
Z50 155. На залиха Не е достапно , . , , , , , .

Опис

Состав:
65% памук
30% полиестер
5% ликра

 

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48