Ново

Фустан со цветови

1,400.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Дезен со цветови, интересен крој, колан на половината.
Лежерен фустан кој веруваме дека ќе биде ваш избор
како за преку ден така и за вечерните прошетки.

ТОП фустан за претстојните сончеви денови.

Спореди
Z50 100. На залиха Не е достапно , . , , , , , .

Опис

Состав:
90% вискоза
4% ликра
6% еластин

Дополнителни информации

Големина

44, 46, 48