-15%
Ново

Куклен театар

Original price was: 320.00 ден.Current price is: 272.00 ден.

За да направиме нешто многу успешно најдобро е да се здружиме.Со заеднички сили можеме чуда да направиме.

3 на залиха

Спореди
K01 005. 3 на залиха Не е достапно , . , , , .

Опис

Сликовница за деца до предшколска возраст со едукативен карактер.
Формат: 21×21 см.
Обем: 20 колорни илустрирани страници со текст + корица.
Сликовницата е укоричена со тврд повез.