-14.7%

Лулка Беззаб

Original price was: 3,400.00 ден.Current price is: 2,900.00 ден.

Висечки стол (лулка) Беззаб

Внесете свежина, разновидност и позитивно расположение во собата на вашето дете. Направете специјално катче за забава каде што вашето дете ќе ужива со другарчињата, ќе чита, ќе слуша музика, ќе игра игрички и ќе ја развива имагинацијата.

Овој висечки стол ќе ја претвори детската соба во магично место кое ќе помогне во развивањето на фантазијата и имагинацијата на детето.

Лулка во форма на капка чиј дизајн создава чувство на приватност и удобност.

Заради безбедносни причини предлагаме лулката да не ја поставувате на поголема висина од 50цм.

 

1 на залиха

Спореди
L00 001. 1 на залиха Не е достапно , . , , , , , , , , , , .

Опис


Лулката може да се вклопи во било кој внатрешен ентериер, во детската соба, во дневната, па дури и спалната. Со оваа лулка можете да ја декорирате терасата или дворот. Совршена е за секој стан или куќа.
Состав:
Надворешен дел :
мешана ткаенина, хипоалергична, отпорна на забење, светлина и влага.
Перница:
мешана ткаенина двострана со полнење од синтетички сунгер
Издржливост:
тежина до 80кг
Висина: 160цм
Дијаметар на перница: 70цм
Се пере во машина на 40 °C
Напомена : Лулките  од дополнителна опрема содржат само карабин