Лулка Капка

1,800.00 ден

Лулки за мали и големи деца

Современо и уникатно решение за уредување на вашиот дом. Искристете го просторот што го имате до максимум и создадете катче за релаксација и уживање. Можете да прочитате книга или да гледате филм, па дури и да си заспиете.

Лулка во форма на капка чиј дизајн создава чувство на приватност и удобност.

Заради безбедносни причини предлагаме да не ја поставувате лулката на висина поголема од 50цм. 

 

Спореди
N/A. Нема на залиха Не е достапно , . , , , , , , , , , , , .

Опис


Лулката може да се вклопи во било кој внатрешен ентериер, во детската соба, во дневната, па дури и спалната. Со оваа лулка можете да ја декорирате терасата или дворот. Совршена е за секој стан или куќа.

Состав:
Надворешниот дел :
мешана ткаенина, хипоалергична, отпорна на забење, светлина и влага.
Перница:
мешана ткаенина двострана со полнење од синтетички сунгер.
Издржливост:
тежина до 80кг
Висина: 160цм
Дијаметар на перница: 70цм
Се пере во машина на 40 °C
Напомена : Лулките  од дополнителна опрема содржат само карабин

 

Дополнителни информации

Боја

зелена, сива, сина, црна