Ново

Маица со виолинско коњче

600.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Летна маица со кратки ракави,
која ќе биде заслужна за удобност
во секојдневните часови поминати дома или надвор.
Бидете практични и модерни во исто време!

Спореди
Z10 011. На залиха Не е достапно , . , , , , , , .

Опис

Состав:
100% вискоза

Дополнителни информации

Боја

бела

Големина

L/XL, S/M