Ново

Маица со циркони

700.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Летна маица со кратки ракави,
која ќе биде заслужна за удобност
во секојдневните часови поминати дома или надвор.
Бидете практични и модерни во исто време!

Мала серија.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , , .

Опис

Состав:
95% памук
5% полиестер

Дополнителни информации

Боја

бела, црна

Големина

L/XL, S/M