Ново

Black Bаsic

1,670.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Интересната манжетна на едниот ракав, искривениот крој и
црната боја го прават овој модел вонсериски. Едноставно, модерно и урбано!
Уште едно парче облека кое МОРА да го имате во вашиот гаредробер.
Блузата одговара на две големини L/XL.

1 на залиха

Спореди
Z10-001-L/XL. 1 на залиха Не е достапно , . , , , , , .

Опис

Black Bаsic

Уникатен дизајн од колекцијата на Шлиц, Србија.
Состав: 95% вискоза, 5% еластин.

При првото перење се препорачува користење на фаќачи на боја.

Дополнителни информации

Големина

L/XL