Ново

Македонија v5

699.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Одличен избор за ова лето.

Памучна маица со кратки ракави,
која ќе биде заслужна за удобност
во секојдневните часови поминати дома или надвор.
Бидете практични и модерни во исто време!

Спореди
Z10 W183. 5 на залиха Не е достапно , . , , , , , , , , .

Опис

Состав:
100% памук.

Дополнителни информации

Големина

L, M, S, XL, XXL

Боја

бела, црна