Ново

Маслинест фустан со карнер

1,600.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Изберете го овој едноставен модел на фустан
во маслинеста боја и надополнете го својот гардеробер.
Бидете различни, модерни и урбани во исто време.

Спореди
Z50 149. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , .

Опис

Состав:

85% вискоза
15% еластин

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48