Ново

Маслинест фустан – Twisted minds

1,600.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Штосен фустан во маслинаста боја.

Одличен модел кој што малите детали како натписот и џебот од страна го прават посебен.

Веруваме дека ќе биде Вашиот омилен избор за повеќе пригоди.

Спореди
Z50 150. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , .

Опис

Состав:

45% полиестер
3% ликра
32% вискоза
20% памук

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48