-12.5%

Машки папучи

Original price was: 1,600.00 ден.Current price is: 1,400.00 ден.

Комбинацијата на крзно и кожа прават совршенство за вашите стапала.
Одберете удобност и квалитет на едно место за вас и вашите најмили.
Подарете со љубов.

Спореди
O00 006. 25 на залиха Не е достапно . , , , , , .

Опис

Машки папучи изработени од 100% природна кожа, 100%  природно овчо крзно и ѓон од нелизгачка микрогума.
Природните карактеристики на мекото овчо крзно ќе ви овозможат удобност и комфор во текот на сите годишни
сезони.

Дополнителни информации

Големина

39, 40, 41, 42, 43, 44, 46