Ново

Ти пишувам писмо

2,170.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Црни букви на бела основа, едноставна и модерна комбинација за уникатен изглед.
УНИКАТЕН, УРБАН, МОДЕРЕН модел на асиметрична блуза од колекцијата на Шлиц.
Уште едно парче облека кое МОРА да го имате во вашиот гаредробер.
Блузата одговара на две големини S/M, M/L.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , , .

Опис

Ти пишувам писмо

Уникатен дизајн од колекцијата на Шлиц, Србија.
Состав: 95% вискоза, 5% еластин.

При првото перење се препорачува користење на фаќачи на боја.

Дополнителни информации

Големина

M/L, S/M