Ново

Памучна блуза Paw Patrol

350.00 ден400.00 ден

Големини за деца
ГолеминаВозраст
982-3 години
1043-4 години
1104-5 години
1165-6 години
1226-7 години
1287-8 години
1348-9 години
1409-10 години
14610-11 години
15211-12 години
15812-13 години
16413-14 години
17015 години
17616 години

Дружината на Paw Patrol е секогаш спремна за нови и возбудливи авантури, исто како и вашите деца .

Оваа мека и удобна блуза може да биде одличен избор за вашите деца или подарок.

Спореди
D10 206. На залиха Не е достапно , , , . , , , , , , , .

Опис

Блузата со принт на дружината Paw Patrol е од домашно и докажано производство на Те-Ки текс.

Состав: 100 % памук.

Во текот на користењето може да дојде до собирање во должина и ширина 2%.

Дополнителни информации

Големина

10, 12, 2, 4, 6, 8