Ново

Памучни панталони 1

900.00 ден

Големини за возрасни

How to measure
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Цветните дезени се секогаш во мода. Панталони направени од лесен материјал со флорален дезен и едноставен крој. Доминираат црната и црвената боја. Со облекување на омилените чевли можете да направите комбинација за секаква пригода.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , .

Опис

Панталони
Состав:
100% памук
Одржување:

Дополнителни информации

Големина

L, M, XL