Ново

Памучни панталони 3

900.00 ден

Големини за возрасни

How to measure
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Модерни, практични, за секој ден, за секоја пригода.
Панталони направени од лесен материјал, со флорален дезен и едноставен крој.
Направете комбинација со еднобојни чевли или ташна и прошетајте по улиците низ градот.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , , , , , .

Опис

Панталони
Состав:
100% памук
Одржување:

Дополнителни информации

Големина

L, M, XL, XXL