Ново

Панталони со цветови

1,440.00 ден

Големини за возрасни

How to measure
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Цветните дезени се секогаш во мода,
а особено во овој период од годината.
Разиграјте го вашиот гардеробер со пролетни бои.
Панталоните се со црн каиш како надополнување.
Мала серија.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , , .

Опис

Панталони
Состав:
89% полиестер
11% еластин

Дополнителни информации

Големина

L, M, S, XL

Боја

бела, тиркизна, црна