Ново

Плисирано здолниште

1,080.00 ден

Безвременско парче облека кое го наоѓа своето место и во современите модни трендоови. Создадете лежерен и урбан стајлинг и комбинирајте со патики и спортски џемпери за дневни прошетки или со високи потпетици и интересни кошули за вечерни излегувања и деловни состаноци.

MUST HAVE во вашиот гардеробер во кој ќе се чувствувате пријатно и женствено!

Овој модел одговара на СТАНДАРДНА величина.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно . , , , , , .

Опис

Состав:
95% полиестер
5% еластин

 

Дополнителни информации

Боја

крем, тиркизна, црна