-15%
Ново

Прстот што бои сино

Original price was: 320.00 ден.Current price is: 272.00 ден.

Приказната е едноставна, а пораката моќна.

Сите ние ја боиме средината околу нас со нашите емоции, а тоа сликовито е пренесено преку прстот кој упорно го боел сето она што ќе го допрел.

1 на залиха

Спореди
K01 028. 1 на залиха Не е достапно , . , , , , , .

Опис

Автор: Марија Петровска

Сликовница за деца до предшколска возраст со едукативен карактер.
Формат: 21×21 см.
Сликовницата е укоричена со тврд повез.