Ново

Розов фустан со чипка

1,600.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Модерен и нежен розов фустан надополнет и украсен со чипка.

Бидете модерни и уживајте во комоцијата што Ви ја нуди овој модел.

Спореди
Z50 151. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , .

Опис

Состав:

80% вискоза
20% полиестер

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48