-11.1%
Ново

Розов фустан со цветови 2

1,280.00 ден

Големини за возрасни

How to measure
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Дезен со цветови, интересен крој, брош.
Лежерен фустан кој веруваме дека ќе биде ваш избор
како за преку ден така и за вечерните прошетки.

ТОП фустан за престојните сезони.

Исчисти
Спореди
Z50 101. На залиха Недостапно , . , , , , , .

Опис

Состав:
90% вискоза
4% ликра
6% еластин

Дополнителни информации

Големина

42, 44