-15%
Ново

Сакам лав

Original price was: 680.00 ден.Current price is: 578.00 ден.

Едно утро Марио се разбуди.
Дома беше тивко.
Во суштина, беше здодевно.
Одеднаш посака животно. Домашен миленик.
Веднаш! Денес!
Точно знаеше какво животно сака.
Но, како да ја убеди мајка си…

1 на залиха

Спореди
K01 016. 1 на залиха Не е достапно , . , , , , .

Опис

Сакам лав – Анемари ван дер Еем и Марк Јансен
Хумористична приказна за деца што сакаат миленик. Па и за оние што не сакаат (ако има такви).

Возраст: 3+