-30.5%
Ново

Сет ластици за вежбање со пет различни нивоа на отпор

Original price was: 430.00 ден.Current price is: 299.00 ден.

Сет ластици за вежбање со пет различни нивоа на отпор.

Сетот на ластици може активно да се користи при тренинг за слабеење, истегнување, загревање,
тренинзи и програми за зголемување на мускулната маса или рехабилитација.

Овој сет е погоден за сите видови популарни спортови, вклучувајќи јога, фитнес, пилатес и други.

Сетот содржи ластици во пет различни бои: црвена, сина, црна, зелена и жолта.
Петте различни бои претставуваат пет различни нивоа на отпор, што ги прави погодни и за почетници и за искусни спортисти.

 

3 на залиха

Спореди
SO 0001. 3 на залиха Не е достапно , . , , , , .

Опис

Состав: 100% природен латекс