Ново

Сив дуксер со капа

1,450.00 ден

Големини за возрасни

How to measure
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

За момци со СТИЛ.
Парче облека кое МОРА да го имате во вашиот гардеробер.

 

Исчисти
Спореди
N/A. На залиха Недостапно , . , , , , .

Опис

Состав:
100% памук
Одржување:

Дополнителни информации

Големина

L, M, S, XL