Среќно и тажно лице

699.00 ден

Големини за возрасни

How to measure
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Памучна маица со кратки ракави,
која ќе биде заслужна за удобност
во секојдневните часови поминати дома или надвор.
Бидете практични и модерни во исто време!

Исчисти
Спореди
M10 0103. На залиха Недостапно , . , , , , , , , .

Опис

Состав:
100% памук.

Дополнителни информации

Големина

L, M, S, XL, XXL

Боја

бела