Ново

Тегет панталони

1,200.00 ден

Големини за возрасни

How to measure
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Овие тегетни панталони, со едноставен крој и каиш се идеални за овие пролетни денови.

Тегет бојата  остава  простор за разни комбинации, кои веруваме дека ќе бидат
одлични како за на работа така и за секојдневен одличен изглед.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , .

Опис

Состав:
72% вискоза
23% најлон
5% еластин

Одржување:

Дополнителни информации

Големина

L, M, S, XL, XXL