Фустан со коси линии

1,400.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Ви треба фустан за на работа?
Овој модел е со едноставен крој, во две бои. Акцентот го даваат косите линии во бела боја.
Секој треба да има вакво парче облека во својот гардеробер.

 

Спореди
Z50 023. На залиха Не е достапно , . , , , , .

Опис

Состав:
90% вискоза.
6% еластин
4% ликра
Одржување:

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46

Боја

тегет, црна