Ново

Тиркизен со долг ракав

1,350.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Одличен избор за оние кои сакаат облека со натписи и апликации.

Тиркизната боја како доминантна е искомбинирана со  натпис на средината и разиграна со свежи бои.

Интересен и впечатлив модел, кој ќе ги краде погледите на оние блиску до вас.

Спореди
Z50 164. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , .

Опис

Состав:

73% памук
23% полиамид
4% ликра

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48