-20%
Ново

Фустан со пеперутка

1,280.00 ден

Големини за возрасни

How to measure
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Дезенот со пеперутка, деталот со циркони, текстот…
го прават фустанот впечатлив и дава идеја за различни комбинации.

Модел во кој ќе бидете ОРИГИНАЛНИ и МОДЕРНИ!

Исчисти
Спореди
Z50 093. На залиха Недостапно , . , , , , , , .

Опис

Состав:
90% вискоза
6% еластин
4% ликра

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48

Боја

светло розова, сина, тиркизна