Тренерки Руби

980.00 ден

Големини за деца
ГолеминаВозраст
982-3 години
1043-4 години
1104-5 години
1165-6 години
1226-7 години
1287-8 години
1348-9 години
1409-10 години
14610-11 години
15211-12 години
15812-13 години
16413-14 години
17015 години
17616 години

Дводелни тренерки за девојчиња.

Комбинацијата на бои и нежниот дезен на ѕвездички на горниот дел од тренерките во исто време изгледа едноставно но и елегантно.

Удобноста на истите е резултат на високиот квалитет на материјалот од кој се направени.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , , .

Опис

Тренерките Руби се дел од програмата на Ready Group од Србија.

Со текот на користењето може да дојде до собирање на материјалот во должина и ширина од  4%

Дополнителни информации

Боја

розова, сива

Големина

104, 116, 98