Тренерки Стефан

780.00 ден

Големини за деца
ГолеминаВозраст
982-3 години
1043-4 години
1104-5 години
1165-6 години
1226-7 години
1287-8 години
1348-9 години
1409-10 години
14610-11 години
15211-12 години
15812-13 години
16413-14 години
17015 години
17616 години

Дводелните тренерки за момчиња се меѓу најомилените парчиња облека.

Тренерките не се омилени само кај спортистите  туку тие се одлични за секојдневна употреба.

Тренерките Стефан за разлика од класичните тренерки изобилуваат со  мали детали кои им даваат поелегантен изглед во кој веруваме дека вашите момчиња ќе уживаат.

Спореди
N/A. Нема на залиха Не е достапно , . , , , , , .

Опис

Комплетот Стефан е дел од програмата на Ready Group од Србија.

 

Дополнителни информации

Боја

светло сива, сива, тегет

Големина

3, 4, 6