Ново

Фустан во жолта боја

1,600.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Одличен избор за љубителите на жолтата боја.

Интересен крој, кој е надополнет со впечатливо ланче.

Бидете модерни и уживајте во комоцијата што Ви ја нуди овој модел.

Спореди
Z50 146-1. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , .

Опис

Состав:

84% вискоза
16% најлон

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48