Ново

Фустан со долги ракави и колан

1,400.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Самиот крој и комбинацијата на бои
го прават овој модел интересен.
Разиграјте го вашиот гардеробер со овој фустан во сина боја.
Бидете ШИК секогаш и секаде.

Спореди
Z50 160. На залиха Не е достапно , . , , , , , , .

Опис

Состав:
84% вискоза
16% најлон

 

Дополнителни информации

Големина

44, 46

Боја

зелена, сина