Ново

Фустан во сребрена боја

1,600.00 ден

Големини за возрасни

How to measure
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Апстрактен дезен во сива, сребрена и црна боја.
Едноставен крој, долги ракави и машна на едната страна
се деталите кои го опишуваат овој модел.
Идеален за престојната сезона и за повеќе пригоди.

Исчисти
Спореди
Z50 126. На залиха Недостапно , . , , , , , , .

Опис

Состав:
90% вискоза
6% еластин
4% ликра

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48