Ново

Фустан со везени цветови

1,400.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Везот на цветови еодлично му прилега на овој еднобое фустан, кој што има прозирни ракави во иста боја.

Независно дали ќе одберете од моделот во сина или портокалова боја,
воопшто нема да згрешите за одличен изглед во престојните пролетни денови.

Спореди
Z50 165. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , , , , .

Опис

Состав:

60% вискоза
30% полиестер
10%ликра

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48

Боја

портокалова, сина