Ново

Фустан со голи рамена

1,600.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Кафеавата основа на фустанот е разиграна со крупни цветови во тиркизна боја.

Голите рамена и додатокот на ланче се малите детали кој го прават овој фустан посебен.

Дотерајте се со овој несекојдневен модел и чувствувајте се одважно во секоја пригода.

Спореди
Z50 139. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , , , .

Опис

Состав:

63 % вискоза
37% рајон

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48