Ново

Фустан со девојка 1

1,400.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Бидете ВПЕЧАТЛИВИ, ОРИГИНАЛНИ, ПОИНАКВИ!
Облечете  се, прошетајте и оставете фустанот да „зборува“  наместо вас!

Спореди
Z50 154. На залиха Не е достапно , . , , , , , , .

Опис

Состав:
90% вискоза
6% еластин
4% ликра

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48