Ново

Фустан со девојка

1,600.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Едноставен крој на фустан,
елегантен, еднобоен.
Интересен принт на девојка и извезената мониста
му даваат шарм на овој модел.
Идеален за повеќе пригоди.

Спореди
Z50 109. На залиха Не е достапно , . , , , , , , .

Опис

Фустан до колена.
Состав:
100% памук

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48