Ново

Фустан со девојки

1,400.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Подгответе се за пролетнните сончеви денови со нов фустан.

Лесен и удобен фустан со впечатлив дезен.

 

Спореди
Z50 157. На залиха Не е достапно , . , , , , , , .

Опис

Состав:
90% вискоза
6% еластин
4% ликра

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48