Фустан со дезен листови

1,300.00 ден

Големини за возрасни

How to measure
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Лежерен модел, јаки бои, флорален дезен,
СЕ што ви треба за оваа сезона!
Идеален фустан за комбинација со балетанки, штикли, патики, сандали…

Исчисти
Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , .

Опис

Состав:
95% памук
5% ликра

Дополнителни информации

Големина

36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50