Ново

Фустан со дезен на облаци

1,600.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Фустан со шара на облаци.

Детали кои го красат се крагната, копчињата и коланот.

Веруваме дека ќе биде супер комбинација со  вашите омилени очила за сонце,

 

Спореди
Z50 132. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , , , .

Опис

Фустан до колена.
Состав:

70% полиестер
25% вискоза
5% ликра

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48