Ново

Фустан со долг ракав 2

1,600.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Основната црна боја на фустанот е освежена со различни формми на цвеќиња.

Интересен модел, со класичен крој и долг ракав.

Копчињата на предната страна на фустанот Ви овозможуваат да изберете колкаво деколте би сакале да носите.

Спореди
Z50 145. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , , .

Опис

Состав:

100 % полиестер

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48