Ново

Фустан со око

1,400.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Надвор од вашата комфорна зона зачекорете со стил!
Купете го овој фустан со уникатен и колоритен дезен
и прошетајте по улиците во вашиот град!
Уште едно парче облека кое МОРА да го имате!

 

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , , , .

Опис

Фустан до надколена.
Состав:
65% вискоза.
3о% полиестер.
5% ликра.

Дополнителни информации

Големина

36, 38, 40, 42

Боја

бела, зелена