Фустан со рози и геометриски форми

1,600.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Дезен со интересна комбинација
на рози и геометриски форми,
модел кој може да го носите секој ден,
бои кои никогаш не излегуваат од мода.

Спореди
Z50 070. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , .

Опис

Фустан до колена.
Состав:
100% памук

 

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46