Ново

Фустан со флорален дезен 2

1,400.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Шарен, елегантен и цветен фустан за секојдневен модерен изглед.
Модел за кој веруваме дека ќе биде ваш сигурен избор
како за преку ден така и за вечерните часови.

Спореди
Z50 170. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , , .

Опис

Состав:

90% вискоза
6% еластин
4% ликра

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48