Ново

Фустан со црвено бели ливчиња

1,600.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Комбинацијата од црвено, црно и бело го прави овој фустан привлечен за око.

Дискретното  деколте може да биде сосема покриено, доколку се одлучите да го покриете со

машна направена од шалот кој е составен дел на фустанот.

Лежерен изглед , збогатен со мали детали кои неможат да поминат незабележани.

Спореди
Z50 143. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , .

Опис

Состав:

80% вискоза
20% полиестер

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48